11 груд. 2014

"Що? Де? Коли? " 3 гра

11 грудня відбулася 3 гра шкільного клубу "Що? Де? Коли?"
8 груд. 2014

Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу

Епідемію СНІДу, наркоманію, алкоголізм і насилля у сучасному світі можна вважати ознаками деградації наших душ, симптомами серйозних недоглядів у вихованні особистості людини та її характеру. Саме характер формує наші моральні цінності, від яких, у свою чергу, залежать наші рішення. Коли людина приймає помилкові рішення, це означає. Що її моральні принципи позбавлені твердої основи.
5 груд. 2014

Олімпійське лелечення

3 грудня у нашій школі пройшли спортивні змагання «Олімпійське Лелеченя» між учнями 5-6 класів.
4 груд. 2014

Результати районних олімпіад і конкурсів

Відомо, що талановитих багато, та не кожному щастить розкрити свій талант, розвинути і реалізувати його. Обдаровані діти – дар від Бога для цілого народу, а інколи і всього людства. Можна вважати, що дитині пощастило в житті, якщо її талант вчасно розкриють.
1 груд. 2014

100 днів у школі

Любі гості, мами й тата, Свято розпочати час. Вас зібралось так багато На найперше наше свято «Сто днів у першому класі!» Ми раді привітати вас!
27 лист. 2014

Історія гідності та скорботи майдану

Не забуті ті хто на Майдані голову зложили,полягли, Плачуть серцем і душею вся Вкраїна і їх ненькі- матері. Батько хоч і мужній проронив не раз гірку сльозу, Боже ну пошли нам,молю тебе доленьку ясну. Щоб всі жертви воїнів-героїв були недаремні, Щоб розвіялися нарешті над землею сили темні. Кров щоб більше ніхто й ніколи не проливав, У батьків і дружин рідних,близьких не забирав. І Вкраїна щоб наша знову піднялася й розцвіла. Лиш любов"ю,повною безкрайого тепла й добра. О Всесильний Господи прошу, благаю не мовчи, Коли діти твої падають бездиханні,ти їх підійми. Ангели хай візьмуть їх та віднесуть на небеса. І спочинуть від болі тіло їхнє і утомлена душа.
21 лист. 2014

Конкурс ім.Т.Шевченка

Учітеся, брати мої. Учітесь,читайте І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь...
21 лист. 2014

Память - нескінченна книга

Їх ніхто вже не запалить. Свіча мільйонів замордованих голодною смертю погасла в далекому 1933. Ми ж з вами можемо запалити свічку тільки для світлої пам’яті і щоб зігрілися душі убієнних голодом та політичними репресіями.
16 лист. 2014

День толерантності

16 листопада – Міжнародний День толерантності
15 лист. 2014

Конкурс П.Яцика

конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.