25 вер. 2015

"Що? Де? Коли?"

25 вересня 2015 року відбувся І етап ΧV районний чемпіонат з інтелект-гри „Що? Де? Коли?” для учнівської молоді в приміщенні Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.№2-ліцей».
18 вер. 2015

Квітковий вернісаж

Так швидко і, здається, непомітно настала осінь. Вона прикрасила весь світ айстрами та чорнобривцями, позолотила листя на деревах і кущах. Все навколо наповнене неповторною осінньою атмосферою, скрізь панує різнобарвність і краса.
15 вер. 2015

Спортивні змагання

Спорт є дуже важливим у нашому житті, займаючись ним ми підкріпляємо своє здоровя і набираємось сили.
1 вер. 2015

День Знань

Пролетіло, промайнуло літо... Настав довгоочікуваний день - Перше вересня - Свято знань Свято - це завжди цікаво й радісно.
12 черв. 2015

Про підсумки роботи школи в еколого- натуралістичному напрямку у 2014-2015 н.р.

На сучасному етапі розвитку держави велика увага приділяється екологічній культурі і свідомості, інформованості людей про екологічну ситуацію в світі, регіоні, на місці проживання, їх обізнаності з можливими шляхами вирішення різних екологічних проблем.
11 черв. 2015

Звіт психологічної служби Волицької ЗШ

ШКОЛО МОЯ, ПРОЩАВАЙ

Україно! Я промінь живий В твоїм сонячнім тілі. З твого цвіту і грому я на світ Народився , Україно!
8 черв. 2015

Звіт роботи факультативів Волицької ЗШ І-ІІІ за 2014-2015 н.р.

Факультатив - форма організації навчання, основними завданнями якої є поглиблення знань учнів старших класів з окремих предметів, розвиток їх пізнавальних інтересів і творчих здібностей, підготовка до свідомого вибору професії, до майбутньої праці в тій чи іншій галузі виробництва, культури і мистецтва. Факультативи відкривають широкі можливості для стимулювання розумової діяльності учнів і є з'єднувальною ланкою між уроками і позакласними заняттями. Факультативи забезпечують ефективне групове диференційоване навчання, бо, на відміну від інших форм навчання, для них притаманними є такі особливості, як спільність пізнавальних інтересів учнів, їх позитивне ставлення до вивчення даного матеріалу, пізнавальна активність.
8 черв. 2015

Звіт позакласної діяльності у Волицькій ЗШ І-ІІІ ст. у 2014-2015 н.р.

Позакласна робота сприяє розв'язанню важливого завдання — ви­бору учнями професії та підготовки до неї. В позакласній роботі фор­муються професійні інтереси, розширюється світогляд, здобуваються деякі спеціальні знання, вміння й навички; учні можуть випробувати себе в обраній ними галузі знань.
29 трав. 2015

Свято останнього дзвоника

Лінійка. Привітання. Сміх! Лунає дзвоник не для всіх! Це свято – нам! Спинися час! Нехай дзвенить! В останній раз…