24 лют. 2014

"Небесна сотня"

Мамо, не плач. Я повернусь весною. У шибку пташинкою вдарюсь твою. Прийду на світанні в садок із росою, А, може, дощем на поріг упаду. Голубко, не плач. Так судилося, ненько, Вже слово, матусю, не буде моїм. Прийду і попрошуся в сон твій тихенько Розкажу, як мається в домі новім. Мені колискову ангел співає I рана смертельна уже не болить. Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває Душа за тобою, рідненька, щемить. Мамочко, вибач за чорну хустину За те, що віднині будеш сама. Тебе я люблю. I люблю Україну Вона, як і ти, була в мене одна.
14 лют. 2014

Тиждень англійської та німецької мов

“Peace cannot be achieved through violence, it can only be attained through understanding“. Ralph Waldo Emerson
11 лют. 2014

ОМО вчителів початкових класів

Міркуємо — швидко! Відповідаємо — точно! Лічимо — правильно! Пишемо — гарно!
7 лют. 2014

Тиждень математики

Якщо хочеш досягнути У житті своїм вершин, М а те ма т и ку з б а г ну ти Мусиш тонко, до глибин.
1 лют. 2014

Зустріч з випускниками

Минають роки за роками Щасливі радісні, сумні, Та рідна школа завжди з вами Вона у кожного в душі. У її стінах ви зростали, Мужніли, пізнавали світ Тут мудрості скарби шукали Й були захищені від бід. Сьогодні кожен все шукає Чогось в житті... минає час... Та знайте школа всіх чекає Гостинно просить в гості вас.
31 січ. 2014

Тиждень світової літератури

Позакласна робота із світової літератури є важливою складовою навчально-виховного процесу, адже має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування в учнів інтересу до предмета, розширення і поглиблення знань. Одним із найбільш популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень.
22 січ. 2014

День Соборності та Свободи України

22 січня 2014 року у Волицькій школі відзначали День Соборності та Свободи України
25 груд. 2013

Зустрічайте коляду

Хтось веселий надпис вивів На тоненькому льоду: «Гей! Свята прийшли у гості! Зустрічайте коляду!»
20 груд. 2013

"Різдвяні етюди"

Кві́лінг (англ. Quilling — рюш. Походить від слова quill — пташине перо, гофрувати, плоїти, паперокручення) — мистецтво виготовлення плоских або об`ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу.
19 груд. 2013

День Святого Миколая

Ой хто. Хто Миколая любить, Ой хто, хто Миколаю служить, Тому святий Миколай На всяк час помагай, Миколаю!