12 груд. 2013

Андріївські вечорниці

З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим та найочікуванішим було і залишається свято Андрія – вечір та ніч проти тринадцятого грудня. Саме тоді, за українським звичаєм, молодь збиралася в одній хаті на Великих Вечорницях і влаштовувала там усілякі дійства – починаючи ворожіннями та закінчуючи забавами і співами.
6 груд. 2013

100 днів у школі

Упродовж трьох місяців першокласники готувалися до цього свята. Вони підготували виставку «Зошит посміхається». На дошці розмістили малюнки, аплікації, витинанки. Це все свідчить про те, що у школі діти не сумують, а цікаво і весело проводять свій час. Іськевич Оксана Михайлівна все робить для того, щоб шкільне життя першокласників зробити змістовним, захоплюючим і корисним.
6 груд. 2013

"Містер школи - 2013"

Сьогодні справжніх хлопців свято, А у нашій школі їх багато: Сміливих, веселих і мужніх, Кмітливих, шляхетних і дружніх!
5 груд. 2013

"ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

5 грудня 2013 р. у Волицькій ЗШ І-ІІІ ст. пройшла інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" з правознавства.
27 лист. 2013

ОМО вчителів фізики

Дайте мені точку опори - і я зрушу Землю. Архімед
26 лист. 2013

"Дзвони серця"

Не звільняється пам'ять, відлунює знову роками. Я зітхну… Запалю обгорілу свічу. Помічаю: не замки – твердині, не храми – Скам’янілий чорнозем – потріскані стіни плачу. Піднялись, озиваються в десятиліттях З далини, аж немов з кам’яної гори Надійшли. Придивляюсь: «Вкраїна, двадцяте століття» І не рік, а криваве клеймо: «Тридцять три»
18 лист. 2013

"Мова - твого життя основа"

.... вміти правильно говорити... це ще не заслуга, а не вміти - вже ганьба, тому що правильне мовлення по-моєму, не тільки достоїнство вправного оратора, скільки властивість громадянина. Цицерон
15 лист. 2013

Тиждень географії

Підсумки тижня географії в школі
12 лист. 2013

ОМО вчителів перших класів

12 листопада у нашій школі відбулося засідання ОМО вчителів перших класів.
11 лист. 2013

День української писемності та мови

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови у Волицькій ЗШ І-ІІІ ст.. відбулося свято «Буду я навчатись мови золотої», підготовлене учнями 5 класу.