Волицька ЗШ І-ІІІ ступенів

13 бер. 2015

Нема на світі України, немає другого Дніпра

Березень в Україні часто називають Шевченковим, бо саме навесні прийшов поет у світ, « щоб усіх од сну нас розбудить».
2 бер. 2015

Тиждень математики

Ти визнана давно главою всіх наук – Потрібна нам ти скрізь, завжди і всюди. Без математики ми нині, як без рук. З тобою з казки дійсність творять люди. Освоївши тебе – рвемося у політ. Створили вже розумні ми машини, Штурмуємо космічний світ І різних фактів визнаєм причини. З тобою ми невпинно ростемо, З тобою – підкоряємо природу. Твої досягнення ми віддамо На благо рідного народу. Сьогодні ви прийшли в цей зал Подумати, помріять, відпочити. Побачити гру і бал І розумом своїм все охопити. Згадаєм нині формулу Герона, Яку ти вже не раз писав, Згадаєм також і Ньютона, Біном якого пізнавав. Хай в пам’яті воскресне Архімед, Що за творіння славлений велике, Відомий всім згадається Вієт, Що формулу рівнянь зумів відкрити. Відомий обдарований Декарт – Творець координатної системи. І Лобачевский всіх учених брат, Та скульптор геометрії – Копернік. І нині славний Чебишов-титан, Софія Ковалевська – наша прима. Могутній їм даровано талант, Їх розум – непохитна брила. Думок великих та ідей творці, Що рід людський виношував століття, Крізь бурі перейшовши дні важкі Переживуть тепер тисячоліття. Запам’ятай, що Гаусс всім сказав: “Є математика царицею наук”. І недаремно він заповідав Творити в вогнищі робіт і мук. Безмежна роль її у відкритті законів, У створенні машин – повітряних, земних. І було б важко нині без Ньютонів, Що дала нам історія до наших днів. Нехай не станеш Піфагором ти, Яким у мріях вирости бажаєш. Та будеш ти людиною завжди І Україну вславиш добрими ділами.
26 лют. 2015

Що? Де? Коли? 4 гра

26 лютого 2015 року відбулася 4 гра шкільного клубу «Що? Де? Коли?»
25 лют. 2015

Засідання клубу "Сапфір"

Життя - це можливість, використай її. Життя - це радість, відчувай її. Життя - це краса, дивуйся їй. Життя - це насолода, скуштуй її. Життя - це сон, розгадай його. Життя - це виклик, зустрінь його. Життя - це обов'язок, виконай його. Життя - це скарб, цінуй його. Життя - це гра, грай у неї. Життя - це багатство, збережи його. Життя - це любов, радій їй. Життя - це таємниця, пізнай її. Життя - це обіцянка, виконай її. Життя - це скорбота, подолай її. Життя - це гімн, заспівай його. Життя - це боротьба, прийми її. Життя - це драма, стань з нею віч на віч. Життя - це пригода, віддайся їй. Життя - це успіх, твори його. Життя занадто цінне, не знищуй його. Життя - це життя, захисти його. МАТИ ТЕРЕЗА
23 лют. 2015

Тиждень іноземної мови

З 16 по 20 лютого тривав тиждень англійської мови.
23 лют. 2015

У нашій пам’яті вони назавжди залишились

Під прапором стояли – під прапором спочили. Прийми, о Господи, своїх синів! За України волю їх убили В шалений жар тривожних днів.
21 лют. 2015

Минуще все, лиш слово не мине…

Ти знаєш, мови кращої нема, ніж українська мова. Прислухайся до звуків. Ти подих затаїв? - Це ж музика, це переливи шелесту гаїв, Цвірінькання пташок, дзвіночок лагідного слова, Тож мови кращої нема, як українська мова. Ліна Костенко
16 лют. 2015

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України проводиться з метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.
13 лют. 2015

Учнівське самоврядування. Звіт організаційного сектору

Голова сектору: Яковенко Ірина Відповідальні: Галушка Оксана Ничай Тетяна Цибуля Степан Шклянка Наталя Завдання організаційного сектору: 1)Висвітлювати роботу учнівського парламенту на «Інформаційному стенді». 2)Проводити щотижневі робочі лінійки. 3)Контролювати стан відвідування учнями школи,спізнювання на уроки. 4)Допомога в організації шкільних олімпіад , предметних тижнів, проведення позакласних заходів. 5)Знайомити учнів з діяльністю дитячих та молодіжних громадських організацій. 6)Організувати конкурс «Мій клас – найкращий».
12 лют. 2015

Всеукраїнський конкурс юних зоологів та тваринників

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України щорічно проводить Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників. Його мета – підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів у галузях зоології та сільського господарства та розкриття наукового потенціалу школярів.