15 лист. 2014

Декада української мови та літератури

Коли до серця крадеться тривога, - За долю України я боюсь, - З молитвою звертаюся до Бога І мовою вкраїнською молюсь. Прошу для України в Бога щастя І захисту для всіх її дітей. А мова українська, мов причастя, Теплом своїм торкається грудей… О Боже мій, Великий, Всемогутній, Мою вкраїнську мову порятуй. І в світлий день пришестя, день майбутній Вкраїні Царство Щастя приготуй. Коли до серця крадеться тривога, - За долю України я боюсь, - З молитвою звертаюся до Бога І мовою вкраїнською молюсь.
14 лист. 2014

Привітали спонсорів школи

Шановні друзі, всі присутні! Нам не бракує теплих слів, Щоб привітати щиро й сутно Усіх сільськогосподарських працівників.
13 лист. 2014

Що? Де? Коли? (2 гра)

13 листопада відбувся конкурс "Що? Де? Коли? з мови"
10 лист. 2014

Лінійка до Дня Української писемності та мови

Спитай себе, дитино, хто ти є, І в серці обізветься рідна мова; І в голосі яснім ім’я твоє Просяє, наче зірка світанкова. З родинного гнізда, немов пташа, Ти полетиш, де світу далечизна, Та в рідній мові буде вся душа І вся твоя дорога, вся Вітчизна. У просторах, яким немає меж, Не згубишся, як на вітрах полова. Моря перелетиш і не впадеш, Допоки буде в серці рідна мова. Д.Павличко
7 лист. 2014

ЗУНР – провісниця держави Україна

Живи та міцній, Українська Державо! – Вмирали у битвах мільйони борців, Щоб стяг синьо-жовтий піднявсь величаво Й над Києвом стольним віки майорів. Боролись ми довго за волю, за право, Щоб нині твій час, Україно настав. Живи та міцній, наша юна Державо, У дружньому колі свобідних держав.
6 лист. 2014

ОМО української мови та літератури

Село моє, розрадо юних літ, Колиско долі, джерельце живуче, Повір, в тобі вмістився цілий світ Жалів, бажань і спогадів жагучих
5 лист. 2014

Молитовна естафета за мир в Україні

Діво Пресвятая - Матір матерів, пригорни до серця всіх своїх синів. Освіти їх душі світлом золотим, виповни любов'ю неспокійний дім, научи, як землю вберегти від зла, розумом,діянням і крилом тепла. Зоря-зоряниця, сонце доброти, землю України щастям освіти!
17 жовт. 2014

Їх душі - горіння і нрця

Доволі нам руїни і незгоди – Не сміє брат на брата йти у бій. Під синьо-жовтим прапором свободи З’єднаєм весь великий нарід свій. Вони герої всі, Вони - в серцях. Народ, забувши їх, Обернеться у прах.
16 жовт. 2014

Що? Де? Коли?

16 жовтня відбулося відкриття шкільної гр "Що? Де? Коли?"
4 жовт. 2014

Завітала осінь в класи

Осінь завітала в ліс, у сад, до парку, Скрізь позаглядала пильно, в кожну шпарку. У яскраві барви фарбувала листя, І у нашій школі одягла в намисто.