Моє село

Моє село – моя маленька Батьківщина.

Волиця, Зубків, Комарів…Звичайні села, яких сотні в Україні. Та вони особливі, найкращі, тому, що тут народились і зростаємо ми. Тому , що це наші села. У кожного із них, своя історія виникнення, свої легенди. Вони, як і люди мають свої біографії. У кожного вона неповторна. Тільки у селі людина може так тісно спілкуватися з природою, розуміти її душею і серцем, милуватися неповторною красою.

Село моє, для мене ти єдине,

Для мене ти найкраще на землі.

Частинка серця й України,

В тобі мої всі радощі й жалі.

З 1 по 30 жовтня у Волицькій ЗШ проходила виставка-конкурс на кращу фотографію «Моє село», для учнів 5-11 класів. Учасники виставки віднаходили найкращі куточки села (на їх думку), фотографували і приносили на виставку, якою милувалась наша школа протягом місяця. Вкінці місяця були оцінені роботи, підведені підсумки і визначені переможці.