6 лют. 2015

Учнівське самоврядування. Звіт навчального сектору

Навчальний сектор Голова: Піскляк Ольга Учні: Ярмошик Соломія Шульган Тетяна Пашковська Діана Відповідає за: 1. Успішність класів. 2. Відвідування школи. 3. Перемоги здобуті нашими учнями на районних олімпіадах.
5 лют. 2015

Конкурс-захист науково-дослідних робіт

3 лютого 2015 року в Сокальській Малій академії наук відбувся захист науково-дослідницьких робіт.
31 січ. 2015

"Найвища любов"

Пам'яті тридцяти На Аскольдовiй могилi Поховали ïх — Тридцять мучнiв украïнцiв. Славних, молодих... На Аскольдовiй могилi Украïнський цвiт! — По кривавiй по дорозi Нам iти у свiт. На кого посмiла знятись Зрадника рука? — Квiтне сонце, грає вiтер I Днiпро-рiка... На кого завзявся Каïн? Боже, покарай! — Понад все вони любили Свiй коханий край. Вмерли в Новiм Заповiтi З славою святих. — На Аскольдовiй могилi Поховали ïх. П.Тичина
24 січ. 2015

День Соборності України

Двадцять друге січня Нам сестричка нині розказала, Що колись давно (я добре знаю) — У зимовий ранок засіяло Сонце волі у моєму Краю. Вийшли люди на майдан Софії, Де колись лунала княжа слава Хтось сказав: "Сповнились ваші мрії! Україна вільна вже Держава!" Хтось сказав, і всі почули люди, З Києва аж по самі Карпати: "Україна є, була і буде! Вже її нікому не здолати!" Нам сестричка розказала нині, І сама я це вже добре знаю: Знов прийде чарівна ця хвилина В Українському моєму Краю. Як тоді, зійдуться ранком люди, Пролунають знов слова палкії, Запанує наша воля всюди І заграє грімко дзвін Софії!
23 січ. 2015

Український вертеп

Вчитель фізичної культури Стецюк Надія Анатоліївна організувала з учнями 7 класу «Український Вертеп». Де дійовими особами також були: воїн з АТО, дівчина з майдану, волонтери, коза яка побувала на майдані та на війні.
5 січ. 2015

Солом’яний оберіг оберігатиме родину цілий рік

Обері́г — найдревніший амулет щастя і гаразду, чарівний предмет, що призначений захищати свого власника. Також вважається, що він може принести удачу, попередити про небезпеку, поліпшити стан здоров'я. Через це обереги зажили неабиякої популярності ще з давніх-давен.
5 січ. 2015

Обереги на підтримку воїнів АТО

Діти Волицької школи. зробили соломяні обереги і розвезли по оточуючих підприємствах.
16 груд. 2014

ОМО класних керівників

Є в народу нашого традиції, Колядки, щедрівки і вечорниці є. Там хлопці й дівчата збираються, Тут знайомляться ще й залицяються.
15 груд. 2014

Тиждень правових знагь

«Порядний той, хто своє право вимірює своїми обов'язками».(Лакордер)
12 груд. 2014