У давнину в селі була дяківська школа, а вже з 1825р. діяла державна – двокласна. Велику просвітницьку роботу проводило духовенство, організовуючи народне шкільництво. Перші вчителі в селі, про яких збереглася пам'ять  - це пан Сайкевич, пані Гайдар, пані Ганна Камінська (українці) та пан В.Кисілевич з дружиною (поляки). Викладали вони у 1916 – 1939 р.р.. До 1939 року в школі навчалося 93 дітей і працювали 2 вчителі.  У 50-х роках (з 1949р) школа була семирічна, а з 1959р. стала восьмирічною. З 1959 р. в селі працювала школа сільської молоді, де учні могли без відриву від виробництва одержати середню освіту. З часом кількість дітей у класі  збільшувалась. Приміщення потребувало розширення. Тому виникли 4 допоміжні приміщення. З 1979 р. діти навчалися у новозбудованій восьмирічній школі, яка діяла до 1996 року. З 1996 року школу реорганізовано у середню загальноосвітню школу  І-ІІІ ступенів.

Стара школа

Народження нової школи

Перший директор нової школи

Басалик С. В.

Перший дзвоник 1979 року

Перші вчителі

На даний час у школі навчається 171 учень. З ними працює 25 вчителів. У школі обладнано 19 навчальних кабінетів. До послуг дітей – спортивний  та актовий зал,  комп’ютерний клас, стадіон з необхідними спорудами, бібліотека. Школа працює плідно тоді, коли в ній спокійно і затишно, коли в учнівському та вчительському колективах панує атмосфера довіри і співпраці. Наша співпраця базується на принципах: освіта не задля освіти, а заради людини, наші діти – найкращі, умови навчання сільських дітей мають бути не гірші, ніж у дітей міських шкіл. Не згідний – заперечуй, заперечуєш – пропонуй, пропонуєш – зроби, зробив – навчи інших.