Волицька ЗШ І-ІІІ ступенів

Не згасне свіча...

У невимовному смутку схилилися верби на подвір’ї Волицької школи. Жовтим цвітом розлуки горять чорнобривці, бо вже ніколи не привітають світлої і доброї людини, мудрого вчителя та керівника школи.

Нестерпний біль і жаль огорнув серця працівників школи, учнів та батьків.

13 серпня 2014 року несподівано перестало битися серце директора Волицької ЗШ І-ІІІ ст.. Солдата Степана Петровича.

Народився він 30 квітня 1977 року в с.Зубків. Після навчання у Волицькій восьмирічній школі закінчив сільськогосподарський технікум смт. Новоселище та географічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Працював вчителем географії, методистом відділу освіти  Сокальської РДА, а з 1 вересня 2010 року його  призначили на посаду директора Волицької ЗШ І-ІІІ ст. Був членом виконавчого комітету Волицької сільської ради.

Відповідальний, врівноважений, завжди готовий прийти на допомогу – таким запам’ятають його всі, кому довелося знати, працювати та спілкуватись з ним.

У Степана Петровича було ще стільки недокінчених справ. Він горів бажанням працювати, любити, творити добро. Йому йшов лише 38 рік….

У розквіті життя залишив найдорожчих двох доньок, кохану дружину, рідних і близьких.

Не згасає невгамовний жаль і туга  в наших серцях.

У нашій пам’яті Степан Петрович Солдат  завжди залишився як добрий, розумний, виважений керівник, завжди готовий прийти на допомогу.

Ми низько схиляємо голови перед його пам’яттю, молимось за упокій душі і глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати. Висловлюємо співчуття сім’ї та родині.

Педагогічний колектив Волицької ЗШ

25 вер. 2015
"Що? Де? Коли?"
25 вересня 2015 року відбувся І етап ΧV районний чемпіонат з інтелект-гри „Що? Де? Коли?” для учнівської молоді в приміщенні Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.№2-ліцей».
18 вер. 2015
Квітковий вернісаж
Так швидко і, здається, непомітно настала осінь. Вона прикрасила весь світ айстрами та чорнобривцями, позолотила листя на деревах і кущах. Все навколо наповнене неповторною осінньою атмосферою, скрізь панує різнобарвність і краса.
15 вер. 2015
Спортивні змагання
Спорт є дуже важливим у нашому житті, займаючись ним ми підкріпляємо своє здоровя і набираємось сили.