Волицька ЗШ І-ІІІ ступенів

8 лист. 2013

Тиждень хімії

З 4 по 8 листопада 2013 року у Волицькій школі відбувся тиждень хімії.
7 лист. 2013

Семінар вчителів музичного мистецтва

7 листопада 2013 року у Волицькій ЗШ відбувся ОМО вчителів музичного мистецтва
24 жовт. 2013

Семінар математики

24 жовтня 2013 р у Волицькій ЗШ І – ІІІ ст.. відбувся семінар з математики Сокальського освітнього округу № 2.
21 жовт. 2013

Семінар вчителів світової літератури

21 жовтня 2013 року у Волицькій школі відбулося засідання вчителів світової літератури.
18 жовт. 2013

Святкування річниці створення УПА

Заради щастя і свободи, Заради гідності народу, Заради честі України - Вшануємо синів країни, Тих, що в нерівному бою Свою Вітчизну захищали І кров за неї проливали!
4 жовт. 2013

День вчителя

Осіннє небо, вмите журавлями, Осіннє свято - тихе і святе. Учителько! Ви - світлий образ мами, Дитячих доль відлуння золоте.
26 вер. 2013

Квітковий вернісаж

Квітами багата Україна-мати: Маки червоніють - Вогники ясніють. А волошки в житі - Синьоокі квіти. Світять чорнобривці - Тільки подивіться! Степом пахнуть кашки Й зірочки-ромашки. Он дзвенять дзвіночки В літньому садочку. Мальви біля хати Будуть вас вітати. Диво-цвіт - то сонях, Сонце у долонях. Бережуть державу Соняшники й мальви. Пісня солов'їна Славить Україну.
11 вер. 2013

День Знань

Світлий вересень знову скликає В рідну школу своїх дітлахів. І до книжки, до знань закликає, Щоб учився тут кожен та мужнів.
25 трав. 2013

Cвято останнього дзвоника!

Школа,до побачення...
19 трав. 2013

Свято Героїв у Сокалі!

19 травня учні Волицької школи прийняли участь у Святі Героїв.Хлопці та дівчата у вишиванках гідно представили свій навчальний заклад,тим самим показали,що вшанування пам'яті тих,хто воював за нашу свободу-річ благородна та варта уваги.